Péče o ruce

14.08.2011 00:00

Co dělá ruce krásné?

Nehty by měly být zdravé, silné a dobře ošetřené a pokožka dobře hydratovaná. Proto bychom  je pravidelně měli ošetřovat výživným krémem. Obecně se doporučuje pravidelně střídat domácí a profesionální péči o ruce. Naučte se o své nehty a ruce pečovat sám-sama a zároveň si dopřejte alespoň jednou za 5 týdnů chvilku relaxu u odborníků v salónu. Odměnou vám budou krásné ruce, zdravé a pěstěné nehty, které již nebudete muset schovávat před zraky svého okolí.

Pokud máte nehty tenké a lámavé, štěpivé, nebo tvrdé, suché se sklonem k odlomení začněte s jejich výživou. V našem studiu vám poradíme jak na to. Každý problém vyžaduje konkrétní složení vitaminů a minerálů. I lokální ošetření nehtu ve formě vhodného a kvalitního podlaku je nedílnou součástí.

Pěkné nehty nemusí být nutně dlouhé. Současné trendy naopak diktují kratší délky. Pozornost naopak věnujeme jejich tvaru. Ten nejpřirozenější je mezi oválem a čtvercem. Jemně zaoblené hrany oceníte při každodenních povinnostech. Kůžičku kolem nehtu nikdy nestříhejte, tuto proceduru ponechte raději profesionální manikérce. Mohli byste si způsobit drobná zranění, do kterých se snadno zanese infekce.