Cukrová depilace

                                             

Depilace cukrovou pastou je šetrná metoda odstraňování chloupků z partií celého těla. Pasta se připravuje zásadně z přírodních materiálů, neobsahuje chemické prvky, barvivo či parfém. Depilace nevyvolává alergické reakce ani kožní podráždění. Případné začervenání mizí podstatně rychleji, než při depilaci teplým voskem. Cukrová pasta je hygienická a je smývatelná vodou.

Ošetření probíhá tak, že se pasta vmasíruje do pokožky, kde přilne k chloupkům, které obalí a zároveň vnikne i do folikulu. Chloupek se oddepiluje ve směru jeho přirozeného růstu. Tím se zároveň odstraní z pokožky i odumřelé kožní buňky. Po depilaci cukrovou pastou jsou chloupky jemnější a rostou pomaleji. Depilovat je možné všechny partie těla. 

PANDHY´S™ získaly v roce 2006 v Paříži Evropskou inovační cenu Pierantoni.

PANDHY´S™ JIŽ NALEZNETE VE VŠECH STÁTECH EU!

PŘEDNOSTI DEPILACE CUKROVOU PASTOU

Přírodní suroviny 
Pryskyřice ve velkém množství obsahují chemické složky, většinou konzervační látky.
Cukrová pasta je 100% přírodní, není testována na zvířatech, nemá vedlejší účinky a nezpůsobuje alergické reakce. Je tak přírodní, že se může i jíst...

Depilační Cukrová pasta Pandhy´s se nelepí na pokožku.
Je známo, že pryskyřice odstraní nejen chloupky, ale i živé pleťové buňky na horní vrstvě pokožky. Proto je bolestivá a iritující. S pryskyřicí se můžete vrátit max. 1x nebo 2x na stejné místo.

Depilační Cukrová pasta Pandhy´s odstraňuje pouze chloupky a odumřelé pleťové buňky. Živé kožní buňky nestrhává. Proto je velmi šetrná i v případě ekzémů a psoriází. Klientovi to přináší daleko menší bolestivost i menší trauma. 
Umožňuje nám vícekrát ošetřit jednu plochu, aniž bychom poškodili kůži. 
Můžeme vytrhnout jak kratší, tak i špatně rostlé chloupky